اگر از اهالی استان البرز هستید، حالا فرقی نداره ساکن کرج باشید یا ساوجبلاغ، نظر آباد، فردیس یا حتی هشتگرد، شیک واش در خدمت شماست تا انواع مبلمان، فرش و قالی شما را با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، آن هم با استفاده از مواد درجه یک و کاملا بهداشتی شستشو دهد.

شیک واش یک سرویس قدرتمند مبل شویی در منزل ویژه ساکنین استان البرز است که خدمات خود را برای اهالی کرج با سرویس رایگان عرضه می‌کند.

این سرویس رایگان، شامل کلیه محله‌های کرج از جمله مهرشهر، جهانشهر، عظیمیه، گوهردشت (رجایی شهر)، حصارک، دهقان ویلا و سایر محله‌ها بوده و چنانچه شما نیاز دارید تا مبل، صندلی نهار خوری، تشک یا فرش و قالی خود را در منزل و بدون ریزش هرگونه آب شستشو دهید، تنها کافیست "فرم ثبت سفارش مبل شویی و قالیشویی در منزل" را در شیک واش تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در بازه زمانی مشخص شده توسط خودتون به منزل شما مراجعه نمایند و فرآیند مبل شویی یا قالیشویی را برایتان انجام دهند.


جهت تکمیل فرم ثبت سفارش مبل شویی و قالیشویی، در منزل کلیک نمایید


اما اگه فرصت و حوصله تکمیل فرم را ندارید یا اینکه نیاز به مشاوره در مورد مزایا و معایب قالیشویی و مبل شویی در منزل دارید و ترجیح میدید به صورت تلفنی سفارش خودتون رو ثبت کنید؛ ما مشتقانه در مرکز تماس شیک واش به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته منتظر شنیدن صدای شما هستیم. 

ارتباط با مرکز تماس شیک واش (شماره تلفن: 15 43 42 28 - 021)


در ادامه میتونید تعرفه قیمت شستشو فرش و مبلمان را در منزل مشاهده نمایید:


نوع فرش
هزینه شستشو
 فرش دستبافت
15 هزار تومان برای هر متر مربع
فرش ماشینی
9 هزار تومان برای هر متر مربع
موکت
7 هزار تومان برای هر متر مربع
نوع مبلمان
هزینه شستشو
 یک ست 7 نفره
133 هزار تومان
 نیم ست 5 نفره
95 هزار تومان
 یک عدد صندلی نهارخوری
10 هزار تومان
 هر عدد تشک دوبل مبل
4 هزار تومان
 هر عدد پشتی دوبل مبل
4 هزار تومان
 تشک خواب یک نفره
50 هزار تومان
 تشک خواب دو نفره
100 هزار تومان